3d tisk Praha vám vytiskne model nebo výrobek podle nákresu i popisku

Co vám vlastně zajistí 3d tisk Praha? V podstatě cokoliv spojeného s využitím 3d tiskáren a výrobou plastových dílů, nástrojů, modelů, reklamních předmětů, nebo dokonce i kompletnějších výrobků. Ať už si chcete nechat udělat jen jeden kousek do sbírky, vyzkoušet stažený návrh nebo objednat větší zakázku, tak stačí projít jen pár jednoduchých kroků vše je vyřešeno.

V posledních letech se 3d tisk dostal do velké obliby, nemluvě o jaru 2020, kdy v České republice řádil Korona virus a fanoušci 3d tisku pomocí nasdílené šablony tiskli štíty pro zdravotníky a dokonce i masky, do kterých se vkládali filtry.

V prodeji jsou i minitiskárny, které ale ne vždy nahradí profesionální stroje. Právě to je výhodou profesionálních výrobců, kteří investuji do modernějšího vybavení. Vše se pak projeví nejen na nižší ceně za zhotovení, ale hlavně na zpracování a kvalitě tisku.

3d Tisk Praha – co je to 3d tisk?

3D tisk je výrobní postup, kdy se z digitální předlohy odpovídajícího 3D modelu zhotoví potřebný výrobek. Jednotlivé vrstvy materiálu se na sebe tavením postupně nanášejí. V některých případech se ještě vytvrzují UV zářením. Takový způsob výroby se označuje jako aditivní výroba. Dá se říct, že je to opak nejčastějšího způsobu výroby – obrábění a obrušování. Při něm se naopak jednotlivé části materiálu odstraňují.

Pro 3D tisk je potřeba vytvořit 3D model v některém z funkčních formátů (STL, OBJ, AMF). Nemáte jej k dispozici a nevíte jak na to? Nevadí, protože Praha 3d tisk zvládne vytvořit z technického výkresu, z popisu na osobní schůzce, e-mailu nebo telefonické konzultace.

Poté se v simulaci tisku dozvíte, jak dlouho bude trvat výroba, tedy přesněji samotný tisk. To má samosebou vliv na cenu. Hotovou objednávku zasílají po celém území České republiky a Slovenska. Ve Zlíně si můžete svou objednávku vyzvednout osobně.

SDÍLENÍ

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno