Taťkova mapa, kam si v klidu zajít na kafe či posezení i s dítětem

Nenašli jste na mapě Vaše oblíbené místo? Tak šup a doplnit. Máte další nápady, jak nám všem zlepšit mapu? Jsem na příjmu, stačí napsat na Facebook Taťka.cz

Chci informace, co vlastně Taťkova mapa umí

Vložit nový záznam Vytisknout záznam Uložit záznam v PDF

Komiks Klub Nymburk – Dětská herna pro nejmenší i ty větší

5.00
  1. Taťkova mapa
  2. » Komiks Klub Nymburk – Dětská herna pro nejmenší i ty větší
Kategorie:   
Informace o místě / službě:

Koncem roku 2017 otevřeli Komiks Club Nymburk. Nové místo, kam se dá v klidu zajít posedět na kávu a dort nejen s větším dítětem, třeba kolem 5 - 8 letech věku, ale i pro nejmenší prcky, kteří jsou ještě v kočárcích.

K dispozici je zde totiž oddělený koutek pro ty větší i hernička pro ty nejmenší. Pro ty starší je připravený X-box a rodiče si v klidu posedí v boxech na gauči nebo u klasického stolku. Ve stejném objektu se dokonce nachází i Kavárna a restaurace Café Farms Nymburk.

Další výhodou pro Komiks club Nymburk je jeho poloha v klidné části Nymburka - Drahelicích. Dá se zde pohodlně zaparkovat nejen u objektu, ale i naproti na parkovišti Penny marketu. Kousek odsud vede i pěší/cyklo-stezka, která v těchto místech není tak frekventovaná, jak tomu je třeba od centra Nymburka směrem na Poděbrady. Tím pádem si sem můžete vyrazit na procházku s kočárkem, na brusle nebo i na krátkou jízdu na kole podél Labe do města a zpět.

Uvidíme, jak se podniku povede a jaké aktivity pro děti a jejich rodiče má připraveny do budoucna.

Kontaktní informace
Drahelická 60, Drahelice, Nymburk, Česko, Středočeský kraj
+420 603 373 818
Otevírací doba:
Pondělí 10:00 - 20:00
Úterý 10:00 - 20:00
Středa 10:00 - 20:00
Čtvrtek 10:00 - 20:00
Pátek 10:00 - 20:00
Sobota 10:00 - 20:00
Neděle 10:00 - 20:00
Vybavení a zázemí
Dětský koutek s obsluhou
Přebalovací pult
Nepřijímají platby kartou
WI-FI zdarma

2 KOMENTÁŘ

  1. Už jsme vyzkoušeli a opravdu se zabavil každý, jak kojenci, tak předškolaci, tak i matky. Akorát je uvnitř chladněji, proto je lepší nahodit o vrstvu navíc a dětem dát bačkůrky. Jinak super 🙂

    • Při naší návštěvě tento týden tam měli zapnuté přímotopy, takže na tom dělají a snaží se. Přeci jen je to starší budova, která se vytápí pomaleji. Každopádně teplejší ponožky nic nezkazí.

OKOMENTOVAT

Vložte prosím Váš komentář
Zde prosím vložte Vaše jméno

Kontrolní výpočet *